
Тръмп създава собствена социална платформа
- Социални медии
- Текст:

Това заяви неговият съветник Джейсън Милър пред Fox News. Според Милър, Тръмп „ще се върне в пространството на социалните медии след два до три месеца на нова собствена платформа".
Съветникът на Тръмп добави, че това ще бъде голяма платформа, която ще достигне до десетки милиони потребители.
Twitch, Twitter, Facebook и Instagram преди това блокираха акаунтите на Тръмп за различен период от време поради изявленията му за безредиците от 6 януари във Вашингтон.
Причината бяха видео и текстови съобщения до протестиращите, завзели сградата на Капитолия във Вашингтон. Призовавайки ги, от една страна, да се държат мирно и да се приберат вкъщи, Тръмп ги нарече патриоти и обяви изборите за фалшифицирани.
Говорител на Twitter заяви, че платформата няма да даде достъп на Доналд Тръмп, дори ако бившият президент се кандидатира отново или спечели президентски избори в бъдеще.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Производството на компютри в Русия се е увеличило на фона на заместването на вноса

Неудържимият възход на електромобилите BYD

Руски атаки срещу Киев оставиха най-малко 8 жертви и повече от 70 ранени

Българи във Великобритания са отличени за принос в британската технологична индустрия

Серия земетресения разлюляха Истанбул (обновена)

Tesla със 71% спад на печалбите за първото тримесечие

Със смъртта на папа Франциск Аржентина осиротя

Проблеми с туристически резервации по празниците?
